ליווי חברות

ליווי חברות
חברה הנו גוף עצמאי המנהל עסקים באופן יום יומי. לחברה בדרך כלל יש מערכת קשרים עם ספקים, לקוחות ועובדים.
כל אלו זקוקים להתייחסות נפרדת ומיוחדת בהתאם לנסיבות . ניהול חברה, כמוהו כניווט ספינה גדולה בלב ים, בין אם בימים שקטים ורגועים ובין אם בסערות קשות. ברגעים כאלו אתה תמיד תרצה לצדך את הצוות המקצועי ביותר, עורך דין הבקיא בדיני חברות ורואה חשבון שידע לנהל את העניינים הפיננסים של החברה. יש לזכור כי במהלך הפעילות התקין של החברה, יש צורך בהסכמים עם ספקים ועובדים וכן בחינת התנהלות שוטפת מול לקוחות. במהלך פעילות בלתי רגיל של החברה, יש להתמודד עם תביעות מצד גורמים שונים או להגיש תביעות כנגד לקוחות בעיתיים או חברות מתחרות ושותפים וכן לעיתים להתמודד עם בעיות פיננסיות וסוגיות בחדלות פרעון.

טיפים בנושא ליווי חברות

בחינת הצורך בהתקשרות עם עורך דין
חשוב להתייעץ עם עורך דין באופן קבוע. עורך הדין יבחן את ההסכמים עליהם חתומה החברה וכן הסכמים עליהם היא מבקשת לחתום.
חשוב להבהיר כי לעיתים התנהלות משפטית נכונה חוסכת הרבה מאוד כספים בהמשך.
עורך הדין יכול לייעץ גם בכל הנוגע לבעיות שמתעוררות עם ספקים ולקוחות וכן סוגיות בדיני עבודה אשר מתעוררות בכל הנוגע לעובדי החברה.

התקשרות עם עורך דין על בסיס קבוע (הסכם ריטיינר)
ניתן להתקשר עם עורך הדין להסכם חודשי קבוע, במסגרתו משרד עורכי הדין חותם על הסכם ריטיינר, כי כנגד תשלום חודשי של שכר טרחה מוסכם וקבוע, יספק שירותי יעוץ קבועים לחברה.
יש לשים לב כי הסכמים כאלו הנם הסכמים אשר לא כוללים את כל סוגי הטיפול המשפטי וכוללים בדרך כלל יעוץ שוטף ומשלוח מכתבי התראה. תשלום בגין ייצוג בתביעות ועריכת הסכמים הנו נפרד, אולם ניתן לקבוע במסגרת ההסכם תעריף קבוע ומוסכם לטיפול משפטי שכזה.
הסכמים מסוג זה, יכולים להיות משתלמים מאחר והם יוצרים ערוץ תקשורת ישיר עם עורך הדין המטפל של החברה, כאשר מנהלי החברה מרגישים חופשיים יותר להתקשר והתייעץ בכל נושא שקשור לניהול החברה.

לייעוץ ראשוני מקצועי חייגו כעת